Кливленд Гроздобер Осветлување Едисон Сијалица-7-матични

Кливленд Гроздобер Осветлување Едисон Сијалица-7-матични

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Карактеризирана со нивниот топол, златен сјај и навивачки нишки, оваа сијалица Во Стилот На Едисон има шема на влакно од 7 стебла и мала форма на солза на врвот на сијалицата. Давајќи изјава самостојно, оваа стаклена сијалица во форма на капка особено добро се комбинира со голи светилки и нуди многу карактер што го трансформира осветлувањето со својот поедноставен, гроздобер шарм. Дизајнирана со инспирација од почетокот на 20 век, колекцијата За Гроздобер Осветлување Во Кливленд има широк спектар на уникатни додатоци за осветлување кои стилски создаваат носталгичен и осветлен изглед. Едисон сијалица со 7-матични влакна. Сијалицата е со димензии 2,25 х 5,5 инчи. 25 вати. 120 волти. Е27 база кливленд Гроздобер Осветлување Едисон Сијалица-7-матични-2,25 х 5,5 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата