Мало Богатство Бебе И Мало Девојче Дуксер, Боди Или Маичка Врвот, И Панталони Во Собата, Еднорог Бебе, 6 Месеци

Мало Богатство Бебе И Мало Девојче Дуксер, Боди Или Маичка Врвот, И Панталони Во Собата, Еднорог Бебе, 6 Месеци

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Малку богатство дуксер, боди или маичка врвот и панталони е одлична облека за вашето малечко. Направен со 100% памук, нашиот комплет за лајети е оптимален за носење дома или како надворешно носење. Мало Богатство Бебе И Мало Девојче Дуксер, Боди Или Маичка Врвот, И Панталони Во Собата, Еднорог Бебе е одлично бебе и дете најважен во собата за вашето малечко. Комплетот вклучува памучна качулка, боди или маичка и панталони. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата