Далас Каубојс - С. Престон Маскота Роуди Ѕид Постер, 22.375 34

Далас Каубојс - С. Престон Маскота Роуди Ѕид Постер, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 1919.84
Тековен:

Овој Тренд Меѓународниот Мак Далас Каубојс-С. Престон Маскота Хулиган Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Далас Каубојс-С. Престон Маскота Роуди Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата