Оклахома Сити тандер оз. Нерѓосувачки Челик Голем Тенок Патување Тамблер

Оклахома Сити тандер оз. Нерѓосувачки Челик Голем Тенок Патување Тамблер

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Оклахома Сити гром 22 мл. Нерѓосувачки Челик Голема Тенок Патување Тамблер Поддршка на вашиот тим и имаат пијалок во стил со оваа висока и елегантен нерѓосувачки челик патување гимнастик. Оваа гимнастичарка содржи 22 унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок и спортува рационализиран челичен врвен прстен за да овозможи многу поголема површина за држење со метална графика подолу. Се одликува со капак отпорен на истурање и одговара буквално на секој држач за чаши за возило. *Нерѓосувачки челик*8.25" висока*Метална графика*капак отпорен на истурање*Официјално Лиценциран од Нба Оклахома Сити Тунде нба гром 22оз Тамблер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата