Божиќ Автомобил Вратата

Божиќ Автомобил Вратата

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

DII Божиќен Автомобил Dooromat-CAMZ11891, силно природно влакно што се користи за создавање цврсти влакна совршени за стружење нечистотија и кал од чевли и чизми; клетките од природни влакна апсорбираат вода, фаќаат нечистотија и остатоци што ги чуваат вашите подови безбедни од нечистотија на отворено. Вратата е со димензии 18 инчи на 30 инчи и е дебела 1/2 инчи, обезбедувајќи понизок профил за да се спречи сопнување и да се обезбеди лесно растојание од вратата; пвц подлога што не се лизга за да се спречи лизгање и да се задржи вашиот килим на место. Овие издржливи килими не се само за вашиот преден трем или влезен начин, користете на дворови, во гаража, просторија за перење, трем од кал, влез - секој влез или излез со голем сообраќај ќе има корист од овие внатрешни/надворешни килими Оваа линија нуди различни дизајни Од Средината На Векот Модерни до Повеќе Рустикална фарма; овие дизајни се вклопуваат со речиси секој домашен декор за да додадат мода и безвременски стил. Ние нудиме прекрасни производи за дома и кујна, вклучувајќи фрлања, крпи за садови, чаршафи, ќебиња и многу повеќе. Модел Бр : КАМЗ11891. Бренд : Дизајн Увоз. А. ДИИ Божиќ Автомобил Вратата. Тежина 3,95 килограми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата