Бакнување Кабина Украсени Готвач Престилка

Бакнување Кабина Украсени Готвач Престилка

Во магацинот.
DEN 460.16
Тековен:

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Престилка измерете 28 х 32 инчи, со прилагодлив екстра долг ремен за искривување околу вратот и половината, една големина одговара на повеќето мажи и жени. 100 проценти памучна ткаенина, машинско перење Со ладна вода во нежен циклус и суво ниско. Не ги избелувајте или сушете на силен оган. Големите предни џебови во координативната ткаенина додаваат функција на овој стилски дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата