Дорман 905-Кабел За Менувач На Автоматски Менувач За Специфични Модели На Форд Одговара избери: ФОРД Ф250, ФОРД Ф350

Дорман 905-Кабел За Менувач На Автоматски Менувач За Специфични Модели На Форд Одговара избери: ФОРД Ф250, ФОРД Ф350

Во магацинот.
DEN 483.52
Тековен:

Овој кабел за менувач на автоматски менувач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот кабел за опрема за да обезбеди сигурна поправка. Изработен од квалитетни материјали, тој е опширно тестиран за да се обезбеди долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој кабел за менувач на автоматски менувач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел од опремата. Издржливи материјали - овој менувач кабел е произведен од квалитетни материјали за издржливост. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој дел претрпе обемно тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и сигурни перформанси. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 2007 Форд Ф250 2007 форд Ф350 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата