Стрипови-Супермен-Акција Стрипови # Варијанта Ѕид Постер, 22.375 34

Стрипови-Супермен-Акција Стрипови Варијанта Ѕид Постер, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Супермен-Акција Стрипови #1009 Варијанта Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, мулти-боја уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата