- ПРО Издувни Цевки Заптивка Одговара изберете: 1990-СУБАРУ НАСЛЕДСТВО, СУБАРУ ИМПРЕЗА

- ПРО Издувни Цевки Заптивка Одговара изберете: 1990-СУБАРУ НАСЛЕДСТВО, СУБАРУ ИМПРЕЗА

Во магацинот.
DEN 3487.84
Тековен:

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 1990-1995 СУБАРУ НАСЛЕДСТВО 4 Цил 2.2 Л 1995 СУБАРУ ИМПРЕЗА 4 Цил 2.2 Л 1986-1987 МАЗДА 626 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Стоката во категоријата