Еди Бауер Текстура Твил Солидна Хипоалергична Сина Близнак Ќебе

Еди Бауер Текстура Твил Солидна Хипоалергична Сина Близнак Ќебе

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Пријатно и разноврсно, Ќебето Со Текстура На Еди Бауер Е одлично за потопли месеци или како дополнителен слој во текот на целата година. Ткаени Во Индија од ултра мек памук, модерниот ткаен ткаење го издигнува секој ансамбл за постелнина. Стручно конструирани и обоени во парчиња во низа цврсти материи На Еди бауер. Достапно во големини близнаци, целосна/кралица или крал. Машина за перење за лесна нега. Ќебето Е Оеко-Текс Сертифицирано и хипоалергично. Спакувани смислено со лента и вметнете картичка. 100% Памучен Твил-Ткаат-Супер мека и екстра пријатна. Само-полите прилагодена конструкција. Оеко-Текс Сертифициран И Хипоалергичен - - спакуван смислено со лента и вметнете картичка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата