Жесток Турнир Про 7 '0 Акција Врти ПРАЧКА ТП

Жесток Турнир Про 7 '0 Акција Врти ПРАЧКА ТП

Во магацинот.
DEN 959.20
Тековен:

Жестокиот Турнир Про Серија Прачки сите имаат супер лесна конструкција ОД ИМ-7 графит што нуди супериорна чувствителност и ' рбет за да можете лесно да го почувствувате залак и да ја поставите куката. Секоја прачка е 1-парче дизајн опремен со водичи од нерѓосувачки челик за долготрајна издржливост. Прилагодените рачки за разделување во стилот на голф нудат супериорна удобност за да можете да останете надвор на вода цел ден. Жестокиот Турнир Про Серија Прачки се нудат Во должина кои се движат од 6 стапки до 7 стапки во средна/лесна до тешка акција во стилови на центрифугирање и лиење со цел да се понуди опција за сите потреби на риболовците. Сите Турнир Про Серија Прачки се поддржани од жестоки ексклузивни 1 година гаранција. Жесток Турнир Про 7 ' 0 " М Акција Врти Прачка ТП Лесен, 1-парче IM-7 графит празно. Чувствителен врв со многу ' рбет. Трајни водичи од нерѓосувачки челик. Избалансиран дизајн на сплит-зафат. Супер-удобни, прилагодени рачки во стилот на голф.

Параметри на производот

Стоката во категоријата