Лоренс Рамки Полиран Сребрена Плоча Слика Рамка-Мушка Граница Дизајн

Лоренс Рамки Полиран Сребрена Плоча Слика Рамка-Мушка Граница Дизајн

Во магацинот.
DEN 565.28
Тековен:

Прекрасна полирана сребрена плоча завршете со деликатна монистра околу надворешниот раб. Оваа рамка е конструирана со челик со тежок мерач и е изработена имајќи го предвид квалитетот. Рамката е опремена со убава црна кадифена подлога и е поединечно кутија. Традиционална сребрена метална рамка која ќе го комплиментира секој декор. Изграден од метал со голема тежина и сребрена облога; вклучува висококвалитетна црна кадифена подлога. Сребрена позлатена совршена за гравирање. Избришете го со сува крпа, вклучено стакло. Држи 8 инчи на 10 инчи фотографија; вкупни димензии 8,1 инчи на 10,1 на 0,7 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата