Круг Матирано Стакло Сад Бања Мијалник

Круг Матирано Стакло Сад Бања Мијалник

Во магацинот.
DEN 8569.60
Тековен:

Трансформирајте ја вашата бања во домашна бања со елегантен и привлечен мијалник ЗА САДОВИ КРАУС, изработен од калено стакло со мазен ентериер што лесно се одржува чист. Доаѓа во низа бои кои ќе ви помогнат да го изразите вашиот уникатен Стил Дизајнот На Мијалникот за Садови создава привлечно централно парче што ќе се истакне како фокусна точка во секоја бања. Инсталацијата над Шалтер ослободува простор на врвот на суетата во бањата и се координира со која било монтажа на ѕид или славина на садот. Рачно Изработено Калено Стакло : Непорозната површина е исклучително отпорна на гребнатини, дамки, термички шок, избледување и промена на бојата. Спа-Инспириран Стил : Мијалник Од Матирано стакло го надополнува секој декор за бања, од традиционален до преоден кон модерен. Доживотна Ограничена Гаранција : задоволство загарантирано со услугата за клиенти што ве става на прво место. Лесно За Чистење : Мазната внатрешност лесно се одржува чиста – едноставно избришете ја со влажна крпа. Димензии : 16,5" Д х 5,5" Ч; Стандарден отвор за одвод од 1,75" компатибилен со скокачки одвод без прелевање. Инсталација-Подготвена : целиот хардвер за монтирање е вклучен за ваша погодност. Компатибилен Со Секоја Суета За Бања од камен до дрво до пренаменет мебел-опциите за стил се бесконечни. Уникатни Варијации на Бои : поради процесот на калење и рачно изработка, може да се појават некои мали варијации на бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата