Билборд Бб Пренослив 5, Мах Моќ Банка Со Вграден Молња И USB Кабли

Билборд Бб Пренослив 5, Мах Моќ Банка Со Вграден Молња И USB Кабли

Во магацинот.
DEN 542.08
Тековен:

Овој Билборд Пренослив 5.000 Mah Power Bank Со Вградени Молњи и USB Кабли го олеснува полнењето и одењето со овој удобен уред. Дизајниран со вграден карабин ви овозможува да го прицврстите насекаде и да одите. Лесниот и тенок дизајн ја одржува технологијата наполнета со батерија од 5.000 m Ah. Оваа банка за напојување на батерии од 5.000 m Ah располага со вградени кабли и тенок, лесен дизајн. Вклучува карабин и доаѓа во елегантен црн дизајн кој ќе одговара на речиси секој мобилен уред. Идеален е за преземање во движење за да можете да го полните телефонот или другите мобилни уреди каде и да одите! 5.000 mah моќ банка. Вградени кабли. Тенок, лесен дизајн. Вклучува карабинер. Црно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата