Комо Блу Женска Атлетска Маичка Со Долги Ракави

Комо Блу Женска Атлетска Маичка Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Оваа основна маичка со долги ракави прави одличен главен производ во сечиј плакар. Носете го за време на викендот со вашето омилено дно и одлична патика. Опуштеното вклопување ќе ве одржува многу удобно во секое време. Може да се комбинира со различни панталони или шорцеви според вашите допаѓања. Оваа Маичка е задолжителна за секоја пригода и секоја пригода. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. Екипажот. Долги ракави. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска Маица Со Долги Ракави Од Комо Блу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата