Acdelco Професионални Свеќичка Жица Во Собата 9544Z Одговара изберете: 2001-ДОЏ НЕОН, КРАЈСЛЕР НЕОН

Acdelco Професионални Свеќичка Жица Во Собата 9544Z Одговара изберете: 2001-ДОЏ НЕОН, КРАЈСЛЕР НЕОН

Во магацинот.
DEN 1332.00
Тековен:

Acdelco Професионалните Комплети За Жица за Свеќи се дизајнирани со фиберглас за зајакнување на јачината и силиконски изолатори со висока температура. Овие жици за свеќички се премиум резервна понуда која опфаќа над 96% од домашните возила на патот денес. Делови понудени за возила Гм, Крајслер, Форд, Хонда, Нисан и тојота. Професионалните Комплети За Свеќички ACDelco Се дизајнирани да одговараат на вклопувањето, формата и функцијата што се наоѓаат на новите возила. Професионална, премиум резервна замена. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Одговара Избери : 1996-1998,2004-2005 ДОЏ НЕОН 4 Цил 2 Л 1999,2001-2003 ДОЏ НЕОН 2000 КРАЈСЛЕР НЕОН 1996-1999,2001 ПЛИМУТ НЕОН 4 Цил 2 Л 1996-2000 ПЛИМУТ БРИЗ 4 Цил 2 Л 1996-2000 ДОЏ СТРАТУС 4 цил 2 л 1997-1998 крајслер себринг 4 ЦИЛ 2,4 л И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата