Коко 84 Полетоп Блу

Коко 84 Полетоп Блу

Во магацинот.
DEN 943.84
Тековен:

Панелот за завеси Од Песочен Часовник Коко е совршен спој на традиционален и современ стил! Пол-горниот панел има течен, печатен дизајн на песочен часовник и е изграден од полиестерска ткаенина за лесна нега. Прозорецот панел располага со широк, три-инчен џеб прачка за да се приспособат или стандард или декоративни драпери прачка. Единечен панел со широка ширина е широк 50 инчи. Панелот се продава поединечно. 100% полиестер Коко 84 " Полетоп Блу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата