Екстремни Ма 3006. Вредност На Браникот На Надувување На Бродот-4,5 16

Екстремни Ма 3006. Вредност На Браникот На Надувување На Бродот-4,5 16

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Заштитете го вашиот брод без да ставите вдлабнатина во паричникот! Браниците на чамците нудат супериорна заштита за вашиот приклучен брод, земајќи го ударот на ветрот и брановите за да не мора вашиот брод. Цврстите пвц ѕидови се дизајнирани со армирани ребра и конзистентна дебелина на ѕидот за издржливост и отпорност на триење. Секој браник е опремен со вентил за игла за да ви овозможи да го надувате или издувате браникот до саканата ПСИ и обликувана дупчица за да обезбедите долговечност и цврстина на браникот. Вклучени во Пакетот Вредности се два премиум браници за Брод од 4,5" х 16" и две линии на браници од 3/8" х 5". Игла вентил пумпа не се вклучени. Вклучува два браници на бродови од 4,5" х 16 "и две линии на браници од 3/8" х 5". Опремен со игла вентил за надувување или издувување на секој браник на саканиот притисок (игла вентил пумпа не се вклучени). Засилените обликувани дупчиња обезбедуваат долговечност и цврстина. УВ стабилизиран, хемиски отпорен. Двегодишна ограничена гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата