Веранда Магна Југозападен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 8, Црн Крем

Веранда Магна Југозападен Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '3 8, Црн Крем

Во магацинот.
DEN 1339.36
Тековен:

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .

Параметри на производот

Стоката во категоријата