Здраво Кити Скут Биро w Отстранлива Перница

Здраво Кити Скут Биро w Отстранлива Перница

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Здраво Кити Биро за Скут со Отстранлива Перница Лесна за носење Здраво Кити бирото за скут може да се користи дома или во движење. Бирото за скут седи удобно во скутот на вашето дете и може да се користи за цртање или дури и за да ја направи домашната задача позабавна. Детали за производот : Содржина На Материјал : Дрвен Врв, 100% Полиестер, Филер 100% Полиестерски Влакна; мерења : 18" широк х 2,5" висина х 11,8" длабочина; таблата За биро за Скут е само чиста. Перницата може да се пере во машина ; Ве Молиме Видете Ја Етикетата За Упатства За Нега; Прекрасно Дизајниран Дрвен Врв Со Здраво Маче; Перница Што Се Одвојува Со Мал Џеб Со Патент ; Удобна Рачка За Носење ; Биро За Скут Со Отстранлива Перница, Карактер На Ваш Избор : табла за биро за Скут мери 18 "х 11.8". Отстранлива перница со патент. Перницата може да се пере во машина. Таблата за биро за скут е само чиста. Џеб со патент за складирање. Здраво Кити Модел# A1016c. Дизни Замрзнат Модел# a1018c. Чудовиште Висок Модел# A1015c. Minions Модел# A1019 C. Мојот Мал Пони Модел# A1017c. Нинџа Желки Модел# A1021 C. Трансформатори 4 Модел# A1022c. Бетмен Модел# A1023 C. Дизни Замрзнати Олаф Модел# A1045 C.

Параметри на производот

Стоката во категоријата