Брудер Крампе Тандем-Половина Цевка Превртување Приколка

Брудер Крампе Тандем-Половина Цевка Превртување Приколка

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Приколката За Превртување На Тандемот Крампе Се одликува со својот богат детален дизајн и го носи истиот моќен капацитет за движење на земјата до песокот што оригиналот го нуди во реалниот живот. Благодарение на неговата цврста конструкција и дизајнот, товарената стока е совршено центрирана, центарот на гравитација на возилото останува во средината и гарантира ниво на стабилност при возењето што не може да се постигне со тела во форма на кутија. Определување на Задната Врата на Автомобилското Тело може да се отвори. Преклопен стабилизатор. Шасија Шара Гуми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата