Јура Светот: Доминион - Парасауролофус Фокален Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

Јура Светот: Доминион - Парасауролофус Фокален Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Оваа Трендови Меѓународни Јура Светот : Власт - Parasaurolophus Фокусна Постер на Ѕид е дизајниран со висок квалитет, multicolor уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата