Добри Вибрации Од Дијана Алкала Сликарство Печатење На Бело Дрво

Добри Вибрации Од Дијана Алкала Сликарство Печатење На Бело Дрво

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Додадете оптимизам во вашиот простор Со Ѕидната Уметност На Мармонт Хил Добри Вибрации. Црниот текст Е УВ печатен НА издржливи парчиња бело дрво. Ова парче ликовна уметност е подготвено да виси со сертификат за автентичност. Изберете од достапните опции за големина. Внатрешна употреба само. Направено од бело борово дрво. Пристигнува подготвен да висат. Бело дрво со ув мастило печатење. Карактеристики сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата