Планиран од карирана плетена фланела од Georgeорџ Машки

Планиран од карирана плетена фланела од Georgeорџ Машки

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Без разлика дали сте подготвени да заспиете или само да легнете низ куќата, овие карирани плетени панталони со карирани фланели од Georgeорџ, сигурно ќе ве одржуваат пријатно и пријатно во текот на целата ноќ. Оваа карирана ткаена фланелна панталона за спиење е направена во мешавина од памук што е мека и издржлива за долготрајна облека за спиење. Се одликува со покриена еластична лента за половината со врзана вратоврска за прилагодливо вклопување и два пригодни џебови од страничен шеф. Сеченото и опуштеното вклопување со широко нозе помагаат да се осигурате дека сте слободни да се движите со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Сечење со широк нозе. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови од странични споеви имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; летање на копчето. Машки карирани ткаени панталони за спиење од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата