Саќе надолу алтернативно ќебе - неутрално сиво светло бело - близнак

Саќе надолу алтернативно ќебе - неутрално сиво светло бело - близнак

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Алтернативното контрастно ќебе со саќе го стили алтернативниот контраст во глечер сива и светла обезбедува топлина и удобност со современ дизајн на бод. Пополнувањето на утешителот со мекото ладно покритие, ќе ве задржи топло во зима и ќе се излади во лето. Алтернативното пополнување и елегантното покритие, лесно се чисти и не губи мансарда. Ткаенината за полнење и покритие се хипоалергични и машини што се мијат. Дизајн на стих од саќе. Глечер сива боја со светло бел контраст. Забележано алтернативно пополнување. Супер мека покривка, ќе ве одржува топло во зима и ќе се излади во лето. Лесно за чистење, машинско перење . ткаенината за полнење и покритие се и хипоалергични.

Параметри на производот

Стоката во категоријата