Време и време на женското копче на предната туника

Време и време на женското копче на предната туника

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Текстура на крцкање и лесен дизајн на popover ќе направи време и кошулата на Тру -туниката хит! Спарете го со слаби фармерки или панталони со широки нозе за стилски и опуштен изглед. Исклучиво на. Материјал : 78% рајон/22% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка со пет копче за копче. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Депови рамо со долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики на градите. Карактеристики Карактеристики. Карактеристики. : Puckered текстура. Женски копче-предниот дел од туниката од време и вистинито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата