Компатибилна замена на кертриџот за тонер за окида Ц.

Компатибилна замена на кертриџот за тонер за окида Ц.

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 3 компатибилни касети со ласерски тонер. Оваа листа содржи 1 44318603 Cyan, 1 44318602 Magenta и 1 44318601 жолти ласерски касети со тонер. Нашите компатибилни касети за Okidata се поддржани од нашата 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи Okidata Oki : C711 DN, C711 DTN, C711 N, & C711 WT. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во печатачите Okidata Oki : C711 DN, C711 DTN, C711 N, & C711 WT. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата