Атлетски работи маица за машка и голема машка маичка за машка ракав, до големина 5xl

Атлетски работи маица за машка и голема машка маичка за машка ракав, до големина 5xl

Во магацинот.
DEN 479.68
Тековен:

Оваа три-мешавина од атлетски дела прави одличен додаток на вашата активна облека во која има долги ракави и ткаенина за влага. Спарете ја оваа маица за тренингот на вашите омилени шорцеви или џогери за спортски изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Моделот со големина е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суши. Машка маица со три мешавини од атлетски дела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата