Без граници на џемперот за пресврт на јуниори, фау бисер

Без граници на џемперот за пресврт на јуниори, фау бисер

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Издвоите во стил со овој уникатен и моден напред без граници џемпер за пулвер. Со детали за предниот пресврт и сеопфатниот деликатен украс на бисери, овој џемпер со долги ракави ќе ви биде нов фаворит. Исклучиво на. Материјал : 50% акрилик/50% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Секоја текстура на ребрата; детали за пресврт однапред; Фаукс бисер. Twist Faux Pearl Jumper за жени од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата