Списание „Ролинг Стоун“ - wallиден постер Виз Калифа со пинови за притискање, 22.375 34

Списание „Ролинг Стоун“ - wallиден постер Виз Калифа со пинови за притискање, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Овој интернационален списание „Трендови“ на „Ролинг Стоун“ - Wizидот на Wiz Khalifa 11 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Rolling Stone Magazine - Wiz Khalifa 11 wallиден постер со Push Pins Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата