Без граници кимоно на јуниорите

Без граници кимоно на јуниорите

Во магацинот.
DEN 671.84
Тековен:

Овој без граници Кимоно зазема централна фаза со ултра-женски цветни везови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Отворен фронт. Ракави на лактот. Тело на мрежа; Детали за везови и трим. Меша : 100% најлон; Тема : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Цветни везени Кимоно за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата