Машка стрела голема и висока карирана карирана кошула на Хамилтон Поид

Машка стрела голема и висока карирана карирана кошула на Хамилтон Поид

Во магацинот.
DEN 751.84
Тековен:

Класичен, чист и кул. Од обични петок до бегства во викендот, оваа кошула е дизајнирана за целодневна удобност и стил. Јаглерод праска за непречено, ултра-меко чувство и изглед, овој стил е лесен за грижа, бидејќи е удобно. Знаеме дека сте зафатени, затоа ја направивме оваа машина за кошула да се пее со финиш без брчки за лесна грижа, абење и изглед кој секогаш се става заедно. Заврши без брчки за лесна грижа и абење. Мекиот допир : Нашата уникатна завршница обезбедува помек чувство и поголема удобност ,. Копче-јака го одржува изгледот уреден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата