Се чудо печатената јакна за дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

Се чудо печатената јакна за дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Истурете го денот далеку и останете суви и покриени во шарениот печатен мантил на Wonder Nation што ги менува боите кога ќе се навлажни!. Тој ќе ја сака забавата, ќе ја сакаш заштитата. Печатење на сите. Застанете јака со прицврстен аспиратор. Затворање на предниот патент. Долги ракави со еластизирани манжетни. Две предни џебови. Водоотпорен. Animalивотинското печатење ја менува бојата кога е влажна. 100% полиестер; Јарем : 92% полиестер/8% спандекс : постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Печатете ја јакна за дожд за момчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата