Chaps Men's Solid Classic Fit Caped Cooted Coot Одделна јакна

Chaps Men's Solid Classic Fit Caped Cooted Coot Одделна јакна

Во магацинот.
DEN 640.00
Тековен:

Chaps Classic Fit Men's Tailored Sep Sep јакна доаѓа со вистинска количина на истегнување во јакна за вашата удобност. Оваа класична перформанси измешана ткаенина со својата рафинирана естетика е лесна за носење во секоја клима во текот на целата година. Спарете го со кошула со копче надолу за убав изглед во специјални прилики или секојдневни моменти. Јакната на костумот SEP е редовно вклопување низ рамената, градите и половината со стандардни потпирачи за ракави и ракави; и е целосно наредено. Редовни материјали (r) = 5'8 "-5'11 "; Долг (l) = 6 'и преку кликнете на нашата табела со големина погоре за повеќе големини и детали. Материјали и нега Свит чиста полиестер/вискоза/Спандкс ткаенина за истегнување. Се чувствува под јака. 2 отвори за назад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата