Мејт Колин се протега отомански лизгач

Мејт Колин се протега отомански лизгач

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

Slipcover ги штити Османлиите од абење и солзи. Кордура ткаенина достапна во најразлични бои. Се чини дека е истегнат полиестер-спандекс материјал со зашиени. Погодно лесен за чистење; Машинско миење на ладно. Димензии : 26-28 W x 22d x 16-18 H инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата