Домашни основи x-large полиестер ткаена лента отворена корпа за отпадоци, ладно сиво

Домашни основи x-large полиестер ткаена лента отворена корпа за отпадоци, ладно сиво

Во магацинот.
DEN 655.84
Тековен:

Класична ткаена текстурална шема и живописна завршница што ќе бидете горди да ги прикажете! Користете ја оваа ткаена корпа за складирање во која било просторија во куќата или областа на вашето работно место за да корализирате сè, од мали тоалети, занаетчиски материјали, ножеви за чистење, материјали за чистење и многу повеќе. Кантата има рачки за да се направи е лесно да се повлече вашата горната полица или да се носи наоколу кога е потребно. Погодно е да се прикаже на табела, биро или полица за книги. Идеално за чување уметност и занаети, најважни работи за домаќинства, канцелариски материјали и играчки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата