Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Во магацинот.
DEN 3519.84
Тековен:

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор. Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се повлече и се нуди во рачни и моторизирани операции. Различна карактеристика на дестинот е алуминиумскиот заштитен аспиратор. Овој аспиратор го покрива горниот дел од ролериската цевка Awnings и страните на тревога каде што се оперативните компоненти. Овој заштитен аспиратор ги штити компонентите и спречува ткаенината да биде изложена на груби елементи како што се светло од сонце и остатоци од летање. Структурата на тревата вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиумска рамка обложена со бел прав, рачна и моторизирана опција за повлекување, двојни кабелски раце и 10-инчен отстранлив валанс. Зачудувачките бродови целосно се собраа, бараат само инсталација на wallидни загради и лизгање на тревата во држачите. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Дестин со аспиратор лево моторизиран со далечински управувач што може да се повлече : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата