Ламазе новороденче момче или девојче Пол Неутрални органски памучни панталони, 2-пакувања

Ламазе новороденче момче или девојче Пол Неутрални органски памучни панталони, 2-пакувања

Во магацинот.
DEN 224.00
Тековен:

Вашето малечко ќе го сака супер мекото и строго чувство на овие слатки памучни панталони од Ламазе. Направено од 100% органски памук, овој 2 пакет е совршен за спиење и играње. Спарете ги со координативните каросерии на повеќе пакувања на Ламазе за дополнителен удобен и симпатичен изглед. 2-парчиња новороденче сет на бебе вклучува : две панталони. Повлечете ја удобната истегнување на половината; опседнат полите. една цврста боја; една лента. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Ламазе Унисекс 2 пакувања панталони за новородени момчиња или девојчиња за бебиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата