Бесплатно собрание машки тенок фармерки

Бесплатно собрание машки тенок фармерки

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Обичните, удобни и класични, тенок фармерки со тенок склоп на Склопување се дизајнирани со вистинска количина на истегнување за лесно, да се движат со тоа што се вклопуваат. Исклучиво на. Материјал : 99% органски памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. одговара : тенок вклопување низ бутот, коленото и нозете; Отворено отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Копче со поштенски мува. Ocketsебови : Стариот џеб со пет џебни вреќи со мазни џебни кеси. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина. Тенок фармерки за мажи од слободно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата