Колекција на ournoureенски жени zailie tru удобна пена широка ширина Гладијатор рамни сандали

Колекција на ournoureенски жени zailie tru удобна пена широка ширина Гладијатор рамни сандали

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Излезете на десното стапало ова лето со Сандал Заили од колекцијата на списанија. Овој гладијаторски стил има двојни акценти на тока, спарени со поврат за да се врати за лесно вклучување. Удобна пена од 4 мм tru ™ стапало и мека веганска кожа го завршуваат овој дизајн со широк широк ширина, така што ќе бидете удобни и стилски во текот на целиот ден. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата