Кајл и Дена Поп и термички џогер сет, сет, големини на новороденчиња

Кајл и Дена Поп и термички џогер сет, сет, големини на новороденчиња

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Избирањето на симпатични и удобни облеки за вашето малечко е едноставно како и купувањето за сетот „Кајл и Дена Попканн и термички џогер“. Одликувајќи се со термички каросерија со долги ракави, пар панталони за да се совпаднат во забавна шема, и координативна капа, овој сет на облека со три парчиња ќе го има вашето малечко во стил. Изберете од изборот на опции за боја за да добиете изглед што најдобро одговара на личноста на вашето бебе и не заборавајте да ја зграпчите големината што е соодветно и за нив. Можете дури и да измешате и да одговарате на парчиња од различните комплети во боја за да создадете тотално една облека од еден вид за вашето новороденче. Проширете ја гардеробата на вашата малечка со сетот Кајл и Дена Попканн и термички џогер. Кајл и Деена Поп и термички џогер сет (бебе момче), сет од 3 парчиња, големини на новороденче-9 месеци : симпатична и функционална облека. Комплетот со 3 парчиња вклучува каросерија, панталони и координативна капа. Забавните отпечатоци ќе изгледаат особено слатко на вашето новороденче. Парчињата се машини што се перат за лесна грижа и нема да се намалат во миењето. Достапно во избор на бои и големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата