Blueair Protect 7770i Smart Auto Hepa Silent 25dB прочистувач на воздухот за големи простории до 3235sqft

Blueair Protect 7770i Smart Auto Hepa Silent 25dB прочистувач на воздухот за големи простории до 3235sqft

Во магацинот.
DEN 3711.84
Тековен:

Идеално за чад отстранува 99,97% од честичките во воздухот како чад, прашина, вируси и миленичиња, додека филтерот за јаглерод ги става светло мирисите на домаќинството од пушење, миленичиња и готвење. Технологијата на микроб штит проактивно ги следи условите на просторијата и се активира за да убие бактерии и да спречи раст на филтерот, кога е на подготвеност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата