Stuple indtries Сезонски Божиќни зборови за божиќни зборови зимски празник врамен wallиден дизајн на уметност од Дафне Полсели, 16 20

Stuple indtries Сезонски Божиќни зборови за божиќни зборови зимски празник врамен wallиден дизајн на уметност од Дафне Полсели,

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршиме со текстуализиран финиш на мозочен удар. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршуваме со текстуриран BRH мозочен удар. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата