Одлични американски производи Чикаго мечки Оз. Метални графики за патувања од не'рѓосувачки челик

Одлични американски производи Чикаго мечки Оз. Метални графики за патувања од не'рѓосувачки челик

Во магацинот.
DEN 511.84
Тековен:

КарактеристикиЛого - Чикаго мечка на вашиот омилен пијалок со овој изолиран термички Tumbler од не'рѓосувачки челик. Tumbler е украсен со метални графики со Hi -Definition со лого на вашиот омилен тим. Уживајте во омилениот пијалок со овој изолиран термички тренер од не'рѓосувачки челик . Tumbler е украсен со метални графики со Hi -дефиниција со логото на омилениот тим . капацитет - 16 мл . - SKU : BSIProds4241.

Параметри на производот

Стоката во категоријата