Примарно дизајнирање на лого на Чикаго Блекхакс на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

Примарно дизајнирање на лого на Чикаго Блекхакс на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Дали сте обожавател на Чикаго Блекхакс? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од Националната хокеј лига. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. NHL и NHL Shield се регистрирани трговски марки на Националната хокеј лига. Сите логоа и марки на НХЛ и логоата и ознаките на тимот на НХЛ, прикажани овде, се сопственост на НХЛ и соодветните тимови и може да не се репродуцираат без претходна писмена согласност. Chicago Blackhawks Primary Design Logo Design на Otterbox Promuter Series Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Параметри на производот

Стоката во категоријата