Нараквица за истегнување на стихови од природен содалит од розова кутија

Нараквица за истегнување на стихови од природен содалит од розова кутија

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Погледнете ја нараквицата за истегнување на писанието за природен содалит од страна на Пинк кутија Акцент од не'рѓосувачки челик 7 инчи истегнување 22мм диск 13 x 6mm монистра од не'рѓосувачки челик 36 x 6mm скапоцени камења природна нараквица за истегнување на писанието со розова кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата