Главни места 42 43 памучна фланела карирана црвена сина сива ткаенина за изработка на бои покрај дворот

Главни места 42 43 памучна фланела карирана црвена сина сива ткаенина за изработка на бои покрај дворот

Во магацинот.
DEN 95.84
Тековен:

Главни работи 100 % ткаенина од памучна фланела, со дизајн на шема за печатење, широк 44 "со богата тема во боја. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да научат како да ги занает своите уникатни идеи. Одлично за занаетчиство, ватирање, облека и и расадници проекти. Набавете во целосен двор, 8 јарди за завртка. Лесно се грижите, машинско миење ладно со слични бои; не бели; . Главни 100 % ткаенина од памучна фланела. Ширина : 42 "/43". Плаид црвено сино сиво дизајн. Совршен за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници. Одлична ткаенина за домашен декор, надворешно фабилично и ватирање. Нарачките за множители на еден двор се Се продава во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови). Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; не бели;

Параметри на производот

Стоката во категоријата