Моето дете на Картер, новородените момчиња, спиеја пижами, пакувања, прееми - месеци

Моето дете на Картер, новородените момчиња, спиеја пижами, пакувања, прееми - месеци

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Спиењето и претставите се толку важни. Од моето дете од Картер, овој пакет поставен за момче е остварување на сонот. Измешајте и одговарајте, па дури и предадете им на најблиските. Овие едно дело имаат неопходни детали како додадени подножје и ракави со целосна должина, така што бебето е пријатно во текот на денот и ноќта. Мека ткаенина од микрофлече го одржува удобен. Плус, мешавината на Allover отпечатоци ви овозможува на вас и бебето да истражувате и да се забавувате со различни типови бои и форми .. Секое парче во овој пакет е стандардно 100 од OEKO-Tex, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. (ПССТ, овој пакет прави и совршен подарок!) 2-пакет. 100% поли руно. Печатење на сите. Двонасочни детали за Snap/Zip. Уметноста на стапалото. Приложени подноси. Отпорен на пламен за satefy. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

Параметри на производот

Стоката во категоријата