Неутралниот акварел за декор на глупости, бебиња ракун на еден пост

Неутралниот акварел за декор на глупости, бебиња ракун на еден пост

Во магацинот.
DEN 143.84
Тековен:

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 11 x 1,5 x 14 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација . Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Олг Шефранов.

Параметри на производот

Стоката во категоријата