Експерт градинар галон жолта мајка во живо растение во одгледувач тенџере

Експерт градинар галон жолта мајка во живо растение во одгледувач тенџере

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Овој повеќегодишен фаворит ја дефинира есента. Хризантеми, со убов познати како мајки за кратко, обезбедуваат незаборавни распрскувачи на боја на крајот на сезоната за сите ваши украси за есен, што нема да ги заборавите наскоро. Задебелени цвеќиња во широк спектар на нијанси се одлични за границите, контејнерите и сечи. Ова ќе вклучува 1 жолта боја 1 G мама. Редовно садење вода • Класичен есенски омилен • Голем, весел, цвеќиња • Расте во црно одгледувач тенџере. • Додадете моментална боја во градините и контејнерите. • Засади со есенски годишници и повеќегодишни • Разновидност на бои што треба да изберете од • Вода доследно додека не се воспостави растение. Откако ќе се воспостави, вода по потреба • Засади во добро исцедена област и оплоди месечно. Заштитете од мраз.

Параметри на производот

Стоката во категоријата